O nás.

Materská škola  pri Základnej škole Hugolína Gavloviča v obci Pruské sa nachádza v prekrásnom prostredí prírodnej chránenej krajinnej oblasti Bielych Karpát na strednom Považí v údolí rieky  Váh. Neďaleko sa vypínajú zrúcaniny stredovekého hradu Vršatec.

Súčasťou školského komplexu je aj budova MŠ , ktorá bola sprevádzkovaná v roku 1986 a sú v nej priestory pre 6 tried s kapacitou 120 detí.

Nachádza sa  v strede obce v blízkosti základnej školy. Má samostatnú poschodovú budovu so 6 triedami, 4 samostatnými spálňami, vlastnou kuchyňu a, kabinetom pomôcok, pivničnými priestormi.

K areálu MŠ patrí aj trávnatý pozemok s vysadenými stromami a zabudovanými hracími prvkami. Súčasťou školského dvora je aj multifunkčné ihrisko.